fb

Do Maratonu Wolności pozostało:

MaratoooonChorzów Park Śląski Maraton zbliża się wielkimi krokami -odbędzie się 7 czerwca. Osoby, dla których dystans 42 kilometrów 195 metrów może być zbyt dużym wziąć udział, mogą wystartować w biegu towarzyszącym na dystansie 5 kilometrów. Poza kategorią open mogą w nim wystartować też miłośnicy chodzenia z kijami oraz niepełnosprawni.


ZAPISY

pdfREGULAMIN

Biegacze wystartują 30 minut po maratończykach - o 09:30. – Nie każdy jest przygotowany na dystans maratoński. To dla nich przygotowaliśmy bieg towarzyszący – tłumaczy Filip Żok z Parku Śląskiego. Trasa będzie w miarę płaska, idealna do pobijania własnych rekordów życiowych.

Część trasy w Parku Śląskim będzie zbieżna z maratonem. Uczestnicy będą mogli kibicować osobom, które będą kończyły koronny dystans. Bieg odbędzie się również w kategoriach nordic walking i osób niepełnosprawnych.

Opłata startowa do 31 maja wynosi 35 złotych w biurze zawodów 50 złotych. Pakiet startowy jest bardzo szeroki: obejmuje koszulki, medale, posiłek regeneracyjny. Po zakończeniu biegu dostępne będą napoje.

- 5 kilometrów to dystans bardzo uniwersalny. Idealny, aby rozpocząć swoja przygodę z bieganiem, ale dobry również dla zaawansowanych do sprawdzenia możliwości, poprawienia wyników – uważa Żok.

TRASA

Mapa Bieg na 5 km

Organizatorzy

 parkchorzow

Sponsorzy

    peugeotlogo-wwwactive investmentFOCUS-HOTELS znak RGBEtixDworek ParkowyReklamio

 

Partnerzy

fundacjaMK-team black

Patroni medialni

   maratony polskiesport wwm logo3-06

Projekt oraz realizacja systemu: Storm Interactive - Twój partner w nowych technologiach