fb

Do Maratonu Wolności pozostało:

IMG 6789Wielkie odliczanie do Chorzów Park Śląski Maraton trwa, odbędzie się on już 07 czerwca. Także tym razem przewidujemy dodatkowy bieg specjalnie przygotowany pod kątem najmłodszych zawodników. W Biegu Dzieci będą one klasyfikowane w 3 kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, dzieci szkół podstawowych klas 1-3 oraz dzieci szkół podstawowych klas 4-6. Przyszli maratończycy mają niepowtarzalną okazję przyjść i sprawdzić się na krótszym dystansie.

pdfREGULAMIN

Zapisy na bieg dzieci odbywać się będą w biurze zawodów w namiocie przy Alei Denso w dniu zawodów od godz. 10.00 do 11.45. - Zapisu dziecka może dokonać tylko osoba dorosła, która podpisze odpowiednie oświadczenie – przypomina Filip Żok z Parku Śląskiego. - Dla pierwszej setki zapisanych dzieci mamy pakiety startowe w postaci numeru startowego, medalu otrzymanego na mecie oraz batonika i napoju po zakończonym biegu – dodaje.

Pierwsza grupa zawodników startuje w samo południe, kolejne grupy zaczynają bieg po 10 minutach. Uroczysta dekoracja zwycięzców zaplanowana jest na godz. 13.00. Warto podkreślić, że bieg dla dzieci to nie tylko zmagania młodych zawodników, ale cała oprawa i szeroka gama animacji w specjalnie wyznaczonej strefie. Będzie można pobawić się z amerykańskimi rugbistami czy też poćwiczyć swoją zwinność i szybkość z zawodnikami z katowickiego klubu Ultimate Frisbee.

PARTNER BIEGU DLA DZIECI:
DENSO

Organizatorzy

 parkchorzow

Sponsorzy

    peugeotlogo-wwwactive investmentFOCUS-HOTELS znak RGBEtixDworek ParkowyReklamio

 

Partnerzy

fundacjaMK-team black

Patroni medialni

   maratony polskiesport wwm logo3-06

Projekt oraz realizacja systemu: Storm Interactive - Twój partner w nowych technologiach